Україна

ФСБ масово вербує українців на адмінкордоні з Кримом

В зоні ризику та підвищеної уваги спецслужб РФ перебуває чимало наших співвітчизників – військовослужбовців, правоохоронців, учасників АТО (ООС), представників патріотичних організацій, пересічних громадян України

Спецслужби РФ здійснюють незаконні затримання наших співвітчизників під час перетину адміністративного кордону з тимчасово окупованою територією АР Крим. Після цього погрозами і шантажем намагаються залучити українців до конфіденційного співробітництва для виконання розвідувальних завдань на шкоду державній безпеці України.

Про це повідомляє 1NEWS.

В зоні ризику та підвищеної уваги спецслужб РФ перебуває чимало наших співвітчизників – військовослужбовців, правоохоронців, учасників АТО (ООС), представників патріотичних організацій, пересічних громадян України, які виїжджають до РФ чи тимчасово окупованих територій з різною метою.

СБУ наводить один із нещодавніх випадків: співробітники ФСБ РФ у пункті пропуску “Джанкой” без будь-яких причин затримали мешканця Львівщини і зі застосуванням психологічного тиску примушували його до співпраці. Після відмови, українця зі застосуванням сили змусили підписати документ, зміст якого він не усвідомлював, та повернули на контрольовану українську територію, забравши у нього авто, документи і гроші.

Джерело: СБУ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close