Україна

ФРН виділить Україні кредит на 200 млн євро

Крім кредитів, фінансова допомога передбачає надання 40 мільйонів євро на безповоротній основі, повідомляє 1NEWS з посиланням на пресслужбу Міністерства фінансів України.

У відомстві зазначили, що Німеччина надасть Україні пільгові кредити в обсязі до 214,6 млн євро, які будуть спрямовані на реалізацію інвестиційних проєктів, у тому числі для підтримки муніципалітетів. Угода була підписана між Кабінетом Міністрів України та урядом ФРН.

Як зазначається в повідомленні, рамкова угода визначає перелік проєктів, домовленості щодо фінансування яких урядом ФРН досягнуто під час українсько-німецьких перемовин за період 2011-2019 років.

У пресслужбі пояснили, що кредити будуть спрямовані на реалізацію проєктів:

– у сфері енергетики (модернізація підстанцій та інтеграція української енергетичної системи до європейської об’єднаної енергосистеми);

– підтримка малого та середнього підприємництва;

– здійснення енергоефективних заходів у громадських будівлях (школи та дитячі садочки);

– реконструкція комунальної інфраструктури в регіонах.

Також  угодою передбачається надання до 40 млн євро на безоплатній та безповоротній основі – у формі грантів, з яких 30,5 млн євро буде спрямовано на покращення системи професійної освіти та посилення місцевого самоврядування в Україні.

 

 

 

Back to top button