Україна

ФРН передасть Україні ще дві системи IRIS-T – посол


ФРН передасть Україні ще дві системи IRIS-T - посол

До кінця року планується поставити Україні ще дві системи ППО IRIS-T на додачу до трьох переданих раніше.

Посол ФРН в Україні Мартін Єґер заявив, що Німеччина до кінця року передасть Україні ще дві системи протиповітряної оборони. Про це він сказав на форумі Формула успіху України, передає Укрінформ.

“Оборонна промисловість нашої країни теж зацікавлена вибудовувати довготривалі стратегічні відносини з вашою країною. Наша підтримка в основному спрямовується на галузь ППО – це Gepard, IRIS-T, Patriot”, – зазначив дипломат.

За його словами, Німеччина і Україна домовилися про постачання додаткових систем Patriot та IRIS-T. До кінця року планується поставити Україні ще дві системи ППО IRIS-T на додачу до трьох переданих раніше.

Також ми робимо свій значний внесок у напрямку зміцнення українських енергосистем, зокрема, йдеться про підтримку енергетичних спроможностей, – заявив Єґер.

Нагадаємо, у жовтні Україна отримала від Німеччини новий пакет військової допомоги. Його головною родзинкою став зенітно-ракетний комплекс середнього радіусу дії IRIS-T SLM.

Раніше повідомлялося, що німецький виробник зброї Diehl Defense планує значно наростити виробництво своєї системи протиповітряної оборони IRIS-T, щоб задовольнити зростаючий попит через війну Росії проти України.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button