Україна

Французи інвестують мільярд гривень у видобуток газу на Львівщині

Це дасть змогу збільшити видобуток газу на понад 300 млн м³ впродовж наступних 5 років

Міжнародна компанія Expert Petroleum з 1 жовтня розпочне роботу з нарощення видобутку на 13-ти виснажених газових родовищах у Львівській області.

Це дасть змогу збільшити видобуток газу на понад 300 млн м³ впродовж наступних 5 років, – повідомляє 1NEWS.

«Команда фахівців Expert Petroleum і співробітники нещодавно відкритого Львівського офісу, підготували детальну програму, щоби не тільки збільшити видобуток, але також зменшити викиди та модернізувати виробничі операції, щоби зробити родовища більш ефективними», – зазначив співзасновник Expert Petroleum Мішель Лобутан.

Нагадаємо, що у квітні 2020 року міжнародна компанія Expert Petroleum виграла відкритий конкурс «Нафтогазу» на укладення РЕС (Production Enhancement Contract) – контрактів щодо збільшення видобутку з групи родовищ у Західному регіоні.

Західний партнер в перші 5 років співпраці зобов’язався інвестувати близько 1 млрд грн (перерахунок $30 млн за прогнозним курсом) в інтенсифікацію, буріння свердловин і розвиток інфраструктури, і, потенційно, здійснити додаткові інвестиції в подальшому.

Партнерство між «Нафтогазом» і Expert Petroleum дозволить отримати додатково принаймні 300 млн куб. м газу на 13-ти малих родовищах в Західній Україні протягом 5-ти років.

ДовідковоExpert Petroleum – це компанія із французькими власниками, яка входить до холдингової групи GMS, великої інвестиційної групи з активами по всьому світу. Наразі підприємство ефективно управляє видобутком на 25 виснажених родовищах, оперує 1200 свердловин та щоденно видобуває 8,5 тис. барелів нафтового еквіваленту. Має штат близько 1000 працівників.

Останні новини

Back to top button