Україна

Франція виділяє 64 мільйони євро на побудову станції постачання питної води Маріуполя

Всі інженерні роботи будуть розпочаті вже протягом найближчих тижнів

Франція виділяє Україні пільговий кредит в розмірі 64 мільйонів євро на побудову станції постачання питної води Маріуполя. Надалі подібний проект також можливий на території Луганської області.

Про це заявив надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Етьєн де Понсен, – інформує 1NEWS.

“Всі інженерні роботи будуть розпочаті вже протягом найближчих тижнів. Наша політична мета, я не приховую цього, зробити все необхідне, щоб нова станція питної води була введена в експлуатацію у Маріуполі в 2023 році, найпізніше – в 2024 році”, – сказав посол.

Проєкт передбачає будівництво заводу з виробництва питної води з використанням французьких технологій і модернізацію супутньої інфраструктури Маріуполя.

“Чотири суб’єкта сьогодні уклали субкредитну угоду про надання фінансової допомоги від уряду Франції. Далі – вивчення можливостей, де і як краще побудувати завод для того, щоб забезпечити жителів півмільйонного міста справжньою водою європейського стандарту” – повідомив віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков.

Резніков також підкреслив, що йдеться про 64 млн євро строком на 30 років, з яких 10 років будуть пільговими за ставкою 0,08% річних.

“Цей проект – це альтернативне водопостачання нашого міста. Це важливий проект, який формує інше бачення якісного питного режиму Маріуполя і для міста сьогодні – дуже довгоочікуваний день за останнім часом”, – підкреслив ще один учасник пресконференції мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Джерело: Апостроф

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close