Україна

Формат запровадження локальної війни передбачено у законопроекті щодо реінтеграції Донбасу

Законопроект щодо реінтеграції Донбасу містить формат запровадження локальної війни. Про це сказав у коментарі «112 Україна» Володимир Ар’єв, інформує 1News.

«Простий принцип полягає в тому, що АТО – це вже фактично формат, який застарів. Це був єдиний можливий формат з чинного українського законодавства. Було два варіанти: або боротьба з тероризмом, або оголошення війни із запровадженням воєнного стану… Ми розуміємо, що зараз ми не будемо переходити до формату повномасштабного воєнного стану… Я буду говорити про те, що це буде формат запровадження локальної війни з можливістю для президента мати підпорядкування усіх силових структур на території Донецької і Луганської областей», — сказав Ар’єв.

Він додав, що момент стосовно введення воєнного стану ще дискутується.

«Ми розуміємо, що це має бути перехідний момент, оскільки нам потрібно діяти більш ефективно, щоб запобігти конфлікту замороженого стану. Оскільки це все зайшло у глухий кут, нам треба звільняти поле для маневру… Зараз ми шукаємо можливість, щоб привести українське законодавство до світових вимог, щоб діяти більш ефективно», — додав нардеп.

Він висловив думку, що депутати, які розуміють, що українські землі треба звільняти, проголосують за цей законопроект.

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close