Україна

Фонд соціального страхування України отримав нового керівника

Майже 2 роки відомство не мало офіційного керівника

Міністр соціальної політики України Юлія Соколовська представила Фонду соціального страхування нового керівника – Олену Думу.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Наявність професійного керівника дозволить навести лад у Фонді соціального страхування України”, – заявила Соколовська під час представлення нового директора виконавчої дирекції Фонду соціального страхування Олени Думи.

Також міністр зазначила, що майже два роки Фонд соціального страхування України не має офіційного керівника, що в свою чергу негативно впливало на роботу Фонду.

Додамо, Олена Дума займає посаду Голови Всеукраїнської профспілки “Рідна земля” та очолює Федерацію профспілок України “Профспілковий наступ”, є членом правління Всеукраїнської профспілки учасників бойових дій, волонтерів, ветеранів та членів їх сімей, яка охоплює 16 регіонів України та має членство більше 7 тисяч осіб.

Кар’єру розпочала у 2000 році у приватному секторі, працювала на посаді юристконсульта та начальника юридичного відділу, є засновником та директором юридичної компанії ТОВ “Аверс”. З 2006 року працювала Радником міністра по зв’язкам з ВР та іншими державними органами України, керівником служби міністра і на керівних посадах державної служби в Кабміні, Міненерговугілля та захисту довкілля, Мін’юсту.

В 2011 році займала посаду заступника директора Виконавчої Дирекції Київського міського відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Має вищу освіту. Закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю “правознавство”.

Джерело: УНН
Tags

Останні новини

Back to top button
Close