Україна

Фонд гарантування за 350 млн доларів продає мегапул збанкрутілих банків

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб у грудні виставить на торги за 351,22 мільйона гривень мегапул, що складається з активів трьох неплатоспроможних банків – “Дельта Банк”, “Банк “Фінанси та Кредит” та “Надра”, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Фонду гарантування.

“4 грудня 2019 на майданчику DebtX призначені торги чергового мегапулу початковою ціною 351,22 млн грн, що включає в себе активи, які виставлялися на продаж у складі 1-1,5-мільярдних пулів, та які не були викуплені.

І так само кожен актив попередньо до десятка разів виставлявся на індивідуальні торги. Прострочка за всіма кредитами становить в середньому понад 3 роки”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, що чимало активів взагалі не мають застави, у багатьох існують проблеми з заставою, приміром обтяження в рамках кримінального провадження. Не рідко застава виводилась через схемні операції з цінними паперами або в інший спосіб.

Повідомляється, що пул був сформован за календарним підходом. До його складу входять права вимоги та інші майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість.

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close