Україна

Фонд гарантування виставив на продаж бізнес-центри у Києві та Харкові

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб на голландському аукціоні у системі ProZоrro.Продажі продає бізнес-центр “Інком”, що знаходиться у Києві за стартовою ціною у 338,8 млн грн., інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу ФГВФО.

“14 травня Фонд гарантування проведе голландський аукціон у системі ProZоrro.Продажі з реалізації сучасного офісного центру загальною площею 12 379,7 кв. м. Йдеться про бізнес-центр “Інком”, що розташований за адресою вул. Смоленська, 31-33 у Києві в 5 хвилинах пішого ходу від станції метро «Шулявська». Багаточисельні маршрути громадського транспорту забезпечують гарну доступність з усіх районів міста. Приміщення було реконструйоване 2006 року. Актив обліковується на балансі АТ «ВТБ Банк». Стартова ціна – 338,8 млн грн”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, у системі ProZоrro.Продажі Фонд гарантування виставляє на продаж торговельно-розважальний комплекс загальною площею 110 072,4 кв. м на Харьківщині. До лоту також входять господарський блок, водомірний вузол, насосна станція пожежогасіння, нежитлова будівля теплового пункту та незавершене будівництво. ТРЦ «Магеллан» – один з чотирьох найбільших торговельно-розважальних центрів Харкова. Проект ТРЦ передбачає 2 черги будівництва: 1-ша із загальною площею 40 тис. кв. м (вже введена в експлуатацію), 2-га черга – 66 тис. кв. м (ще не введена в експлуатацію). Актив обліковується на балансі АТ «ВТБ Банк». Стартова ціна – 779,3 млн грн. Торги призначені на 14 травня 2019 року.

 

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close