Україна

Фокін вибачився за те, що називав бойовиків “повстанцями”

За словами заступника голови української делегації в ТКГ, відновлення суверенітету України і територіальної цілісності нашої держави в міжнародно-визнаних кордонах, мають незрівнянно більше значення, ніж невдало вжите слово

Перший заступник глави української делегації в Тристоронньої контактній групі Вітольд Фокін вибачився за обмовку в недавньому інтерв’ю “Українському радіо”, коли вжив термін “повстанці” щодо бойовиків на Донбасі.

Про це повідомляє 1NEWS.

“І хоча це слово використовувалося і попереднім президентом України, зокрема, в його промові, якщо не помиляюся, в Цюріхському університеті в січні 2015 року, правильно було б сказати “бойовики”. Я щиро прошу вибачення у всіх, кого зачепили мої слова. Як патріот України і, як один з перших керівників відродженої української держави, я щиро бажаю і зроблю все для того, щоб в Україні повернувся мир, щоб не гинули наші військові, мирні громадяни. Такою бачу свою роль в українській делегації в Тристоронньої контактній групі. У той же час хочу запевнити всіх, що зусилля, які ми з колегами докладаємо для досягнення нашої з вами спільної мети – відновлення суверенітету України і територіальної цілісності нашої держави в міжнародно-визнаних кордонах, мають незрівнянно більше значення, ніж невдало вжите слово”, – заявив Фокін.

Термін “повстанці” Фокін вжив, говорячи про необхідність розміщення військового контингенту ООН на українсько-російському кордоні, щоб виключити поставки допомоги, в першу чергу військової, з території Російської Федерації.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close