Україна

ФК “Зоря” з мінімальним рахунком поступилася “Манчестер Юнайтед”

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Луганська “Зоря” у рамках Ліги Європи не змогла перемогти у матчі з “Манчестер Юнайтед”. Протистояння закінчилося з рахунком 1-0 на користь англійської команди, єдиний гол забив Златан Ібрагімовіч на 69 хвилині матчу, передає УНН< /strong>.

“Ман Ю” очікувано багато володів м’ячем. Але команда Юрія Вернидуба зуміла тримати суперника на достатній відстані від своїх воріт.

У першому таймі після подачі стандарту, а саме кутового, м’яч прилетів на правий край штрафного до Маркуса Рашфорду, який сильно пробив і влучив у поперечину.

У другому таймі “Зоря” мала кілька можливостей забити. Найнебезпечніший момент був у Пауліньйо, коли з його ударом з лінії штрафного насилу впорався Серхіо Ромеро. А от воротар Олексій Шевченко з ударом Златана Ібрагімовича головою не зміг впоратися.

Як повідомляв УНН, На Old Trafford манкуніанці прийматимуть “Зорю”, яка вперше за свою історію грає у груповому етапі єврокубків

Источник: unn.com.ua