Україна

Фіскальна служба заявила, що 60% роботодавців порушують податкове законодавство

Податкове законодавство порушують 60% роботодавців, які перевірялися Державною фіскальною службою протягом січня-вересня 2017 року, інформує 1NEWS з посиланням на ЕП.

Як наголошується, за вказаний період було виявлено 3 тис. найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин.

Крім того, до органів прокуратури спрямовано матеріали щодо 40 юридичних осіб, які мали довготривалу заборгованість із виплати заробітної плати.

«Також для підвищення рівня зарплати працівниками контролюючих органів проведено роз’яснювальну роботу з працедавцями, за рахунок якої у січні-вересні цього року підвищили рівень виплат 30,7 тис. працедавців, до бюджету додатково надійшло майже 94,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб», — йдеться у повідомленні.

«До органів прокуратури спрямовано матеріали та відомості щодо 352 підприємств, на яких виплата заробітної плати проводилась у розмірах нижче законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати», — повідомляє прес-служба.

Теги

Схожі статті

Загрузка...

4 thoughts on “Фіскальна служба заявила, що 60% роботодавців порушують податкове законодавство”

  1. А вы сделайте законодательство более лояльным к работодателям, умерьте свои аппетиты, тем более, что налоги почему то растворяются неизвестно где — глядишь, и нарушителей меньше окажется. А то ведь и подавится можно из-за неумеренных аппетитов!

  2. А скільки коштує випробувальний термін у ДФС, і як виплачують оплату? Що означає блокування податкових накладних? І чи будуть вони колись розблоковані? Це не корупція? Це не махінація? Цу не насіровщина????

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close