Україна

Фільм про офшори Зеленського набрав на Youtube понад 1 млн переглядів

Фільм-розслідування «Офшор 95» на Youtube уже переглянуло більше 1 млн глядачів, повідомляє 1NEWS з посиланням на Главком.

Фільм команди «Слідства.Інфо» – це розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Зеленського та брудні гроші олігарха Коломойського. Він є частиною міжнародного проєкту Pandora Papers, який містить 2,94 терабайтів фінансових даних.

Pandora Papers – це глобальний витік документів, з яких стало відомо про секретні активи, таємні угоди та приховані статки найбагатших людей з усього світу.

У Pandora Papers зібрана інформація про активи і таємні угоди 130 найбагатших людей світу, серед яких понад 30 топ-політиків.

Розслідування Pandora Papers викрило, що 35 нинішніх і колишніх світових лідерів, включно з колишнім британським прем’єром Тоні Блером, президентом України Володимиром Зеленським, королем Йорданії Абдаллою ІІ та президентом Кенії Ухуру Кеніатою, а також впливові мільярдери були або й донині є пов’язаними з компаніями в офшорних юрисдикціях, у яких мінімізуються податки. Офшорні рахунки часто використовуються, щоб таємно розпоряджатися величезними сумами грошей і приховувати справжні статки особи

У цих секретних документах також фігурують втікачі, засуджені, знаменитості, зірки футболу, судді, податківці та очільники найбільших міст світу.

 

 

 

Back to top button