Україна

Філарет уже дуже шкодує, що дав інтерв’ю російським пропагандистам

Почесний патріарх не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю

Почесний патріарх Філарет стверджує, що не знав, що його інтерв’ю пропагандистському каналу “Росія24” викличе таку негативну реакцію у суспільстві. І якби передбачив таке, він би ймовірно відмовився від інтерв’ю.

Про це Філарет заявив у інтерв’ю, – інформує 1NEWS.

«Я даю інтерв’ю всім, хто до мене звертається. Та я не думав, що буде така негативна реакція на інтерв’ю, яке я давав ворожому каналу”, – сказав Філарет.

Разом з тим він звинуватив українські ЗМІ у тому, що “вони перекручують мої слова, або вибирають ті чи інші слова і дають свої коментарі” і спрямовані на “знищення Київського патріархату”.

Філарет також зауважив, що “цьому ворожому каналу дав інформацію правдиву”, і підкреслив, що “він не перекрутив те що я сказав. І це уже має велике значення, тому що світ, хоч і через ворожий голос але почув правду. Одні звертають увагу на те кому дав інтерв’ю, а другі звертають, що сказав патріарх. Так ось треба звертати увагу на те, що сказав патріарх, а не кому сказав”, — наголосив Філарет.

Водночас, він зауважив, що можливо він “помилився в цьому, що дав інтерв’ю такому каналу”.

Раніше Філарет дав інтерв’ю «Росії 24», де розкритикував Томос та ПЦУ.

Своєю чергою, у ПЦУ заявили, що Філарет занедужав, а хвороба зробила його фактичним союзником Москви в боротьбі проти Томосу.

Джерело: Громадське

Tags
загрузка...

Related Articles

One Comment

Back to top button
Close