Україна

Фігурантку секс-скандалу, яка в купальнику оголосила про створення партії, звільнили з космічного агентства

Екс-заступниця глави Міністерства інфраструктури Олександра Клітіна заявила у прямому ефірі на телеканалі НАШ, що її звільнили з посади радниці глави Державного космічного агентства, повідомляє 1News.

«Я вже не радник космічного агентства – вони мене звільнили. Я думаю, що Зеленський злякався конкуренції. Я ж для нього серйозний конкурент. Взагалі кажуть, що звільнили ще у п’ятницю, але мені не повідомили», – сказала вона.

Клітіна наголосила, що поки з нею щодо політичної партії ніхто не зв’язувався, проте міжнародні партнери неофіційно висловили підтримку.

Крім цього, Клітіна пояснила, чому обрала таку локацію для запису відеоролику та занадто відвертий дрес-код.

«Я протестую проти сексизму в нашій країні. А що тут такого, що у людини є груди? І що, за це треба травити? Нехай дивляться та звикають, що дівчина з грудьми може бути розумною», – пояснила Олександра.

Також Клітіна детальніше розповіла, що було після звільнення її з міністерства.

«Мене нікуди не викликали (на допит – ред.) і нічого не питали. те, що було записано з Джокером, я ж не повідомляла на всю країну. Це був якийсь троль, медіакілер, який хотів мене підставити. Так, я доповідала в адміністрацію президента, що відбувається, бо я не хочу прикривати корупційного шефа. Ось він це і використав», – підкреслила вона.

В той же час в коментарі виданню “Страна” Клітіна заявила, що поки формує партію, а коли записувала відео, то не знала, чи буде її заява популярною. “Я вирішила висловити те, що думаю про цих політичних проститутів. А ще мене повією називають! Як мінімум, я хотіла відвести душу….Ви знаєте, я хочу, щоб мій син мною пишався. А не чув в школі, що мама – повія. Це моя ціль”, – зазначила вона.

Нагадаємо, що Олександра Клітіна, яка раніше потрапила у секс-скандал, записала відеозвернення, в якому заявила, що створює партію, де буде боротися з корупцією.

Tags

Останні новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close