Україна

“Фармак” до кінця 2019 року вийде на ринок США

Цього року фармкомпанія планує випустити 23 нові продукти

ПАТ “Фармак” до кінця 2019 року планує вивести свою продукцію на ринок США. Про це заявив виконавчий директор компанії Володимир Костюк, – інформує 1NEWS.

“Частка нашого експорту в 2018 році становила 25% усіх обсягів продажу. Ми експортували продукцію до різних країн, зокрема до країн Європи, Африки, Азії та Австралії. Цього року плануємо вийти на американський ринок”, – сказав він.

Костюк також зазначив, що “Фармак” планує співпрацювати з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) і збільшити інвестиції в розвиток інноваційних технологій компанії.

“Минулого року ми інвестували близько 700 млн грн у лабораторії, в розробку нових лікарських засобів, в ІТ. Цього року ми робимо все, щоб збільшити інвестиції, зокрема, ми запланували вкласти близько $35 млн у розвиток ІТ-лабораторії. Започатковуємо багато нових проектів. Також ми плануємо активно співпрацювати з ЄБРР”, – сказав Костюк.

За його словами, компанія планує розширити свою продуктову лінійку.

“Компанія активно розвиває продуктову лінійку – щороку випускаємо до 20 нових препаратів. Цього року плануємо випустити 23 нові продукти”, – повідомив Костюк.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close