Україна

Фіскали дали свідчення проти Клименка у великій податковій справі – прокуратура

Слідчі отримали матеріали і від діючих, і від колишніх працівників системи.

Головна військова прокуратура продовжує допити працівників податкових служб у межах розслідування великої схеми ухилення від сплати податків. Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, на сьогодні слідство зібрало викривальні покази щодо діяльності так званих «програмних підприємств».

«Зокрема, один з колишніх керівників обласної податкової адміністрації розкрив механізм забезпечення діяльності вказаних схем з боку податкових органів, починаючи від Міністерства доходів і зборів України, закінчуючи районною податковою інспекцією, де на обліку перебували «програмні підприємства». Також розкрито умови роботи підприємств реального сектору економіки з так званими «податковими майданчиками» та задіяних у вказаних схемах службових осіб податкових органів», — повідомляють у прокуратурі.

Там також нагадують, що ці справи стосуються колишнього керівника міністерства Олександра Клименка. Керовані ним підприємства, зокрема фіктивні, уникали перевірок податкових органів і використовувалися для ухилення від сплати податків у дуже великих розмірах.

ВідеоЕксклюзив ТСН: активісти зірвали зустріч з екс-міністром Клименком

ТСН. 19:30

25 березня, 21:28

Источник: tsn.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close