Україна

Елеватор Бахматюка виставлено на продаж

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) виставило на продаж елеваторний комплекс на Тернопільщині, що належить агрохолдингу Ukrlandfarming Олега Бахматюка, інформує 1NEWS з посиланням на сайт електронного торговельного майданчика.

“Складське приміщення з допоміжними будівлями та салон взірців та обчислювальний центр з надвірними спорудами, що знаходяться за адресою: Тернопільська обл., Тернопільський р-н., с. Острів, вул. Промислова, 13-а. Стартова ціна лоту: 31,8 млн гривень. Гарантійний внесок: 1,6 млн грн. Крок аукціону: 318 тис.”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що аукціон відбудеться 28 січня 2019 року о 09:00.

Компанія Ukrlandfarming була заснована в 2007 році Олегом Бахматюком і є публічною компанією з обмеженою відповідальністю. Зареєстровано компанію на Кіпрі.

Станом на 1 липня 2018 року, Ukrlandfarming управляє земельним банком в Україні у 570 тис. га орних земель. Компанія володіє мережею елеваторів потужністю 2,5 млн тонн зерна.

 

 

One Comment

  1. Виставлені на продаж скоади, а не елеваторний комплекс. На сайті СЕТАМ так і написано – не перекручуйте інформацію, будь ласка

Back to top button