Україна

Експорт агропродукції за січень-серпень становить 11,5 млрд доларів

За січень-серпень 2018 року експорт продукції аграрного сектору становить 11,5 млрд доларів або 37,3% від загального експорту України. Про це розповіла заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева, передає прес-служба відомства, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

“Український агроекспорт зріс на 65,6 млн доларів, порівнюючи з аналогічним періодом 2017 року, та становить 11,5 млрд доларів”,- повідомила Трофімцева.

“Зростання показників відбулося, в основному, за рахунок таких товарних позицій, як: насіння ріпаку, пшениця, м’ясо та субпродукти домашньої птиці, яйця, горіхи, вершкове масло, шоколад та інші товари”, – додала вона.

За її словами, в трійці лідерів експорту українських аграрних та харчових товарів залишаються зернові культури, а це 36,6% від загального аграрного експорту, олії – 25,1%, та насіння олійних культур – 9,4%.

Ключовими покупцями в регіональній структурі експорту є країни Азії – з часткою 43,6%, Європейського Союзу – 31,4% та Африки – 13,3%.

Нагадаємо, за результатами січня-серпня 2018 року експорт товарів аграрної та харчової промисловості з Україною до ЄС перевищив 3,6 млрд доларів.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close