Україна

Експерти дали прогноз на курс долара

Протягом найближчого тижня очікується помірний ріст курсу долара до гривні. Долар на міжбанку може торгуватися через тиждень близько рівня 28,15 грн. Про це в коментарі РБК-Україна сказав Максим Пархоменко, аналітик Альпарі, пише 1NEWS, посилаючись на Главком.

Як зазначив аналітик, за останній тиждень гривня спочатку стрімко зміцнилася, а потім стрімко втрачала свої позиції проти долара. Підсумком п’ятниці став повернення гривні до своїх колишніх позицій.

Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрділінг», за тиждень змінилися з 27,95/27,96 до 27,99/28,00 грн/долар. Середній курс купівлі/продажу готівкового долара в банках за тиждень не змінився і залишився на позначці 27,80/28,00. При цьому спред між середнім продажем і середньою покупкою зберігся на рівні 0,7%.

«Зниження долара було обумовлено активізацією нерезидентів, які обмінювали валюту на гривню для покупок ОВДП. Так на останньому аукціоні Мінфін сумарно залучив понад 28 млрд гривень», – додав аналітик.

Однак у п’ятницю на відкритті торгів гривня зробила спробу зміцнитися до 27,74, а вже до закриття ринку просіла до 28,00 гривень за долар. «На наступному тижні ми побачимо продовження цього тренду. У долара є потенціал зростання до 28,15», – зазначив він.

Як повідомлялося, за перші два дні на отримання одноразової допомоги фізособам-підприємцям і найманим працівникам зареєструвалося 120 тисяч українців, в основному це фізичні особи-підприємці, тобто ФОПи.

Нагадаємо, Олег Ляшко назвав винного у обвалі економіки.

Останні новини

Back to top button