Україна

Експерти пояснили різницю між лотереєю та азартною грою

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Лотереї не мають нічого спільного з азартними іграми. Експерти спростували міфи, які розповсюджуються останнім часом в рамках антилотерейної інформаційної кампанії, повідомляє УНН з посиланням на програму “Гра інтересів”.

Одним з таких абсурдних тверджень експерти називають інформацію про те, що виграш у лотерею змінює життя людини на гірше. Нібито, великі гроші “зривають переможцю дах” і його життя руйнується.

“Якщо людина психічно не стійка, якщо людина фізично слабка, то звісно, що така подія як виграш великої суми коштів може на нього вплинути”, – пояснив психотерапевт Ігор Улянич.

Він також наголосив на тому, що лотерея, на відміну від азартних ігор, має купу запобіжників, аби переможці “не втрачали голову”. Одним із таких є виплата виграшів частинами.

“Видача коштів частинами розбиває цей стрес на маленькі частини і допомагає людині поратись із цим. Тут можна побачити плюс”, – підкреслив І.Улянич.

Разом з тим, за словами експерта у сфері міжнародних лотерей Євгена Власенка, виплата виграшів частинами – світовий досвід, що дозволяє переможцю розпорядитися коштами правильно.

“У всьому світі великі виграші виплачують частинами. Це дозволяє людині нормально розпорядитися даним виграшем. Україна – не виключення у даному випадку, просто на відміну від Америки, де великі виграші виплачуються 20-30 років, у нас – протягом кількох років”, – підкреслив він.

За словами народного депутата Миколи Княжицького, коли йдеться про легальний ігровий бізнес, де держава встановлює певні стандарти, – це унеможливлює розвиток та виникнення ігроманії.

“Якраз ігроманія виникає тоді, коли це робиться в чорну і не контролюється стандарт. А якщо це легальний ігровий бізнес і держава установлює певні стандарти, які не дозволяють зловживати довірою людей, то в цій ситуації немає цього сплеску і зламаних людських доль”, – наголосив він.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 2 =

Вас може зацікавити

Close
Close