Україна

Експерти пояснили різницю між лотереєю та азартною грою

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Лотереї не мають нічого спільного з азартними іграми. Експерти спростували міфи, які розповсюджуються останнім часом в рамках антилотерейної інформаційної кампанії, повідомляє УНН з посиланням на програму «Гра інтересів».

Одним з таких абсурдних тверджень експерти називають інформацію про те, що виграш у лотерею змінює життя людини на гірше. Нібито, великі гроші «зривають переможцю дах» і його життя руйнується.

«Якщо людина психічно не стійка, якщо людина фізично слабка, то звісно, що така подія як виграш великої суми коштів може на нього вплинути», — пояснив психотерапевт Ігор Улянич.

Він також наголосив на тому, що лотерея, на відміну від азартних ігор, має купу запобіжників, аби переможці «не втрачали голову». Одним із таких є виплата виграшів частинами.

«Видача коштів частинами розбиває цей стрес на маленькі частини і допомагає людині поратись із цим. Тут можна побачити плюс», — підкреслив І.Улянич.

Разом з тим, за словами експерта у сфері міжнародних лотерей Євгена Власенка, виплата виграшів частинами – світовий досвід, що дозволяє переможцю розпорядитися коштами правильно.

«У всьому світі великі виграші виплачують частинами. Це дозволяє людині нормально розпорядитися даним виграшем. Україна – не виключення у даному випадку, просто на відміну від Америки, де великі виграші виплачуються 20-30 років, у нас – протягом кількох років», — підкреслив він.

За словами народного депутата Миколи Княжицького, коли йдеться про легальний ігровий бізнес, де держава встановлює певні стандарти, – це унеможливлює розвиток та виникнення ігроманії.

«Якраз ігроманія виникає тоді, коли це робиться в чорну і не контролюється стандарт. А якщо це легальний ігровий бізнес і держава установлює певні стандарти, які не дозволяють зловживати довірою людей, то в цій ситуації немає цього сплеску і зламаних людських доль», – наголосив він.

Источник: unn.com.ua

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...

Вас може зацікавити

Close
Close