СвітУкраїна

Експерт: українці продовжують літати до Туреччини, незважаючи на пожежі

Незважаючи на масштабні пожежі в Туреччині, українські туристи купують путівки на найближчі дати в “гарячі курорти” країни. При цьому туристичні агентства не отримували офіційних рекомендацій від влади про призупинення продажів в зв’язку з ситуацією. Про це повідомили в одному з туристичних агентств, пише 1NEWS, посилаючись на УНН.

“Якби були рекомендації уряду, вони б прийшли в усі турагенства, але таких не було. Ми самі в шоці з цього, але нам не надходило повідомлень про призупинення продажів турів в Анталію, і інші небезпечні регіони. Туристи, у яких вже є путівки – дуже нервують, рейси ніхто не скасовує, літаки продовжують літати, а ми продовжуємо працювати”, – відзначили в організації.

За словами туроператорів, бажаючих відпочити в Туреччині не поменшало в зв’язку з пожежами. В агентствах сподіваються, що природні пожежі, викликані спекою, незабаром припиняться.

На даний момент вартість путівки на “гарячі курорти” Туреччини варіюється в середньому від 10 до 25 тисяч гривень на двох.

В даний час відомо, що райони лісових пожеж в провінціях Анталья, Мугла, Мерсін, Адана і Османійе оголошені зонами лиха.

Масштабні пожежі в Туреччині почалися 28 липня на тлі високих температур і вітряної погоди. Вогонь поширився в регіоні, де розташовані туристичні курорти, зокрема, в провінціях Анталія, Адана, Марсин і Мугла, які є популярними напрямками для відпочинку українських туристів.

До боротьби з пожежами залучено всі наявні протипожежні ресурси.

Пізніше вогонь поширився на інші провінції.

У МЗС України раніше заявили, що не мають даних про загиблих або постраждалих українців.

Є жертви серед місцевого населення, зокрема 4 загиблих. Постраждали і знаходяться під загрозою окремі об’єкти туристичної інфраструктури в містах Бодрум і Мармаріс.

Увечері 30 липня пожежні літаки ГСЧС прибули до Туреччини для гасіння масштабних лісових пожеж. Були зроблені перші два скидання води на осередки пожежі в гірських районах поблизу міста Анталія.

Back to top button