Україна

Екс-заступник Кличка став новим представником України на мінських переговорах

Президент України Володимир Зеленський призначив на посаду представника України у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи Олексія Резнікова. Про це говориться в Указі від 18 вересня.

«Уповноважити Резнікова Олексія Юрійовича представляти Україну у робочій підгрупі з політичних питань Тристоронньої контактної групи», – говориться в Указі.

Нагадаємо, 13 серпня Президент звільнив Романа Безсмертного з посади представника України у політичній підгрупі ТКГ щодо Донбасу.

Резніков – український пюрист, партнер юридичної фірми «Астерс». З 2016 по 2018 роки він був заступником голови Київської міської держадміністрації. До того у 2014-2015 рр. – був секретарем Київської міськради.

Додамо, що Резніков знайомий із главою Офісу Президента Андрієм Богданом. Зокрема керівник Офісу Зеленського працював у юридичній фірмі, одним із засновників якої є Резніков (разом із екс-заступником глави Секретаріату Президента Віктора Ющенка – Ігорем Пукшиним та депутатом від «Батьківщини» Сергієм Власенком).

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close