Україна

Екс-міністр МЗС РФ Козирєв розкритикував Путіна через війну з братньою Україною

Перший міністр закордонних справ пострадянської Росії Андрій Козирєв спеціально для The Insider прокоментував слова президента Володимира Путіна, який заявив на засіданні клубу «Валдай», що у екс-міністра «ні голови, а тільки черепна коробка», інформує 1NEWS з посиланням на The Insider .

Так Путін відреагував на розповідь про те, що Козирєв в розмові з екс-президентом США Річардом Ніксоном заперечував існування національних інтересів Росії.

«Ніксону я говорив те ж, що і іншим. Національні інтереси Росії, як і інших демократій, в принципі узгоджуются з загальнолюдськими. І ми створювали СНД, не воювали з братньою Україною, дружили з найбільш розвиненими країнами Європи та Америки, які не були під санкціями. Росіяни не вмирали, воюючи на боці диктатора в Сирії. «Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти». І чи є у тебе в голові. Інтереси Росії протилежні інтересам режиму, у лідерів якого черепна коробка повернута назад, в КДБ », — сказав Козирєв The Insider.

На засіданні клубу «Валдай» професор Талліннського університету Рейн Мюллерсон розповів Андрія Козирєва з Ніксоном на початку 90-х років.

На зустрічі Козирєв нібито сказав, що «у Росії немає національних інтересів, а є тільки загальнолюдські інтереси». «Ніксон тільки похитав головою», — розповів Мюллерсон.

«Це говорить про те, що у Ніксона є голова. А у пана Козирєва, на жаль, відсутня. Коробка є черепна тільки. Але голови як такої немає », — відповів Путін.

Андрій Козирєв був міністром закордонних справ Росії з 11 жовтня 1990 року по 5 січня 1996 року.

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close