Україна

Екс-куратор ПриватБанку звільнився з НБУ

З Національного банку України (НБУ) звільнився головний експерт департаменту банківського нагляду Юрій Блащук, який перед націоналізацією ПриватБанку в 2016 році був призначений куратором цієї фінустанови, інформує 1NEWS з посиланням на Сегодня.

“Я дійсно звільнився. Я прийшов в НБУ на хвилі Майдану з метою допомогти у складний для всіх час. Відпрацював три роки і тепер можу повертатися до основної роботи в спостережних радах комерційних банків”, – повідомив він.

З 2009 року Блащук паралельно є членом наглядової ради FinComBank (Кишинів, Молдова). З 1998 по 2004 він був головою правління Всеукраїнського Акціонерного банку, з 2005 по 2008 керував Міжнародним іпотечним банком. З 2008 по 2014 роки був головою і членом наглядової ради Платинум Банку.

Нагадаємо, при націоналізації ПриватБанку в фінустанові змінився весь топ-менеджмент. Банк очолив екс-міністр фінансів України Олександр Шлапак. Однак уже на початку 2018 року Шлапак залишив посаду, а влада схвалила призначення головою правління ПриватБанку чеха Петра Крумханзла.

Як відомо, Національний банк України планує підписати нову програму фінансування від Міжнародного валютного фонду в 2020 році.

Останні новини

Back to top button