Україна

Екс-кандидат в Президенти став головою правління комерційного банку

Спостережна Рада АТ «Таскомбанк» прийняла рішення щодо призначення Сергія Тігіпка Головою Правління Банку. Як повідомили 1News у прес-службі банку, зміни пов’язані із запланованим процесом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «Таскомбанк».

Зазначається, що Катерина Мелеш, яка очолювала АТ «Таскомбанк», працюватиме на посаді заступника Голови Ради директорів ТОВ «Група ТАС».

На засіданні Спостережної Ради було також затверджено План дій з реорганізації шляхом приєднання ПАТ «ВіЕс Банк» до АТ «Таскомбанк».

«Враховуючи важливість питання реорганізації банків Групи «ТАС», Спостережна Рада «Таскомбанку» прийняла рішення про переобрання Голови Правління Банку. Переконана, що великий управлінський досвід Сергія Тігіпка у банківській сфері дозволить провести об’єднавчі процеси максимально ефективно й комфортно як для клієнтів, так і для співробітників банків», — підкреслила член Спостережної Ради АТ «Таскомбанк» Валентина Никитенко.

ПАТ «ВіЕс Банк» — український банк з головним офісом у Львові.  У грудні 2017 року «ВіЕс Банк» змінив акціонера та увійшов до складу Групи «ТАС».

Сергій Тігіпко – бізнесмен, політичний діяч, голова партії «Сильна Україна», від якої балотувався в президенти у 2010 році. Тричі народний депутат України. Був віце-прем’єр-міністром в уряді Миколи Азарова. Згодом був Міністром соціальної політики та заступником голови Партії регіонів.

Новини за змістом

загрузка...
Close