Україна

Екс-генпрокурор Луценко захворів на онкологію: готується до курсу хіміотерапії

Колишній Генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що лікується від онкології. Відповідний допис він зробив сьогодні на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні, в день Віри, Надії, Любові, закінчився хірургічний етап моєї онкохвороби. Дякую українським та німецьким лікарям.  Позаду і 8 годинна операція, і дні болю. Попереду – хіміотерапія», – пише Луценко.

Окремо він повідомив, що здолає хворобу і обов`язково залишатиметься в політиці.

З допису зрозуміло, що Луценко лікується в Німеччині.

Нагадаємо, у листопаді 2019 року дружина екс-генпрокурора Ірина Луценко склала мандат через проблеми із здоров`ям. Влітку 2020-го Юрій Луценко розповів, що в неї був інсульт.

«Моя дружина склала мандат. У неї була серйозна проблема зі здоров’ям, якщо вже так відверто говорити. Вона отримала інсульт. Слава богу, встигли довезти до лікарні через ці затори», – повідомив Луценко.

«Ми прийняли рішення, що перебування в цьому парламенті її просто добиває. Ще й надто, скажу відверто. Зараз вона щаслива, що її там немає. Тому що уявити себе в центрі цього низькопробного шоу неможливо. Ще одна річ. Ірина сказала: «Я солдат, я буду викладатися на 100, а коли я захворіла, я не можу викладатися. Нехай замість мене буде солдат, яким є В’ятрович», – розповів Луценко.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close