Україна

Дитячим садочкам дозволили працювати: в Києві вони відновлять роботу за два тижні

Кабінет міністрів дозволив відкриття дитсадків з 25 травня. Рішення було прийнято в рамках послаблення карантину в Україні. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, пише 1News.

Як він зазначив, з 25 травня дозволяють відвідування закладів дошкільної освіти.

В той же час міський голова Києва Віталій Кличко на сьогоднішньому брифінгу заявив, що міська влада готується до відкриття закладів освіти і затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для початку їх роботи.

«Ми розуміємо, що з послабленням карантину підприємства і заклади повертають своїх співробітників на роботу. І  відкриття дитсадків є критично необхідним для багатьох людей. Міська влада затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для відкриття після карантину. Ми користувалися рекомендаціями наших  колег із Китаю та Південної Кореї, які розробили максимальні заходи безпеки в дитячих закладах», – зазначив він.

Кличко додав, що регламент передбачає чітку черговість заходів та суворе дотримання санітарних норм.

«Підкреслю: з моменту, коли уряд дозволить розпочати процес відкриття закладів освіти, нам потрібно буде приблизно два тижні. Щоб ретельно підготувати школи та садочки до відновлення роботи», – наголосив Віталій Кличко.

За його словами відкриття садків та шкіл буде можливим для відвідування не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду. Сьогодні головне – створити безпечні умови для дітей.

«У закладах освіти вже здійснили частину необхідних заходів для відновлення роботи. Зокрема, перевіряють працівників на можливе захворювання. Проводять також інструктаж персоналу щодо роботи в нових умовах та дій у випадках виявлення інфікованих. Освітні установи закуповують миючі засоби та дезінфектори, інші необхідні матеріали. І дуже важливо: батьки теж повинні свідомо ставитися до ситуації, в якій працюватимуть садочки та школи. І надавати правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Садочки не повинні стати новими осередками захворювання!» – наголосив Віталій Кличко.

Нагадаємо, сьогодні ж уряд ухвалив рішення дозволити відновити роботу транспорту міського та міжміського.

Останні новини

Back to top button