Україна

Двоє депутатів виходять із «Самопомочі» (заява)

Народні депутати Єгор Соболєв та Семен Семенченко, які буди обрані у 2014 році до Верховної ради за списками Об’єднання «Самопоміч», оголосили про намір вийти з партії, повідомляє прес-служба «Самопомочі».

Зазначається, що Єгор Соболєв уже підписав відповідну заяву, а нардеп Семенченко оголосив про намір зробити це найближчим часом. Депутати повідомили про це своїх колег під час засідання фракції «Самопомочі».

В той же час Єгор Соболєв на своїй сторінці у Facebook написав, що не має наміру виходити з фракції “Самопоміч” у Верховній Раді.

Також він додав, що не буде балотуватися з партією “Самопоміч” на наступні вибори. “В нас справді є ідеологічні розходження з керівництвом партії як діяти у політиці. Зокрема, як відстоювати інтереси людей, у тому числі на вулиці; та з якою швидкістю і якими методами очищуватися від тих, хто не витримує тиску і спокус. Вважаю порядним повідомити про це сьогодні, щоб у партії був час підготуватися до наступної кампанії без мене. Вже подав заяву про складання повноважень члена політради, члена проводу і члена партії “Самопоміч””, – зазначив Соболєв.

Окремо він додав, що “не йде ні до Зеленського, ні тим більше до Порошенка”.

Нагадаємо, раніше лідер партії Андрій Садовий повідомив про можливість виходу частини народних депутатів зі складу фракції.

«Парламент доживає останні місяці і політики визначаються зі своїм майбутнім та потенційними новими попутниками. Як би не склалась доля тих, хто вирішить покинути «Самопоміч» в цей момент і якими б не були їх мотиви, я хочу подякувати їм за їхню працю. Не скурвились, не зраджували виборців і принципи, робили те, що могли, хоча були у значній меншості», – напасав Андрій Садовий в дописі у Facebook.

Лідер парії повідомив також, що «Самопоміч» чекає непросте внутрішнє перегрупування. «Ми йдемо в процес формування нового складу кандидатів, який відбудеться за принципом «відкритих списків». Далі підуть ті, для кого це дійсно справа життя», – йдеться в заяві Андрія Садового.

Останні новини

Back to top button