Україна

Дві третини українців не підтримують вільний продаж землі

68% опитаних українців не підтримують зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення, передає 1NEWS.

Про це йдеться у результатах опитування Соціологічної групи “Рейтинг” на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту.

Так, згідно з проведеним опитуванням, 68% українців проголосували би проти в разі проведення референдуму щодо питання купівлі/продажу земель сільськогосподарського призначення.

При цьому, 20% опитаних проголосували б “за” у разі проведення згаданого референдуму, ще 12% не визначились із відповіддю.

Разом з тим, у разі, якщо ринок землі сільськогосподарського призначення стане доступним для купівлі, 57% опитаних вважають, що фермери мають отримати дозвіл на купівлю або продаж землі; 23% українців вважають, що право отримати згаданий дозвіл також можуть мати великі агрохолдинги та землевласники, 10% підтримали б можливість отримання такого дозволу іноземним громадянам, 5% дозволили б надати таку можливість олігархам.

Дослідження проводилося Соціологічною групою “Рейтинг” на замовлення Міжнародного Республіканського Інституту (IRI).

Опитування проводилося по всій Україні (крім окупованих територій Криму і Донбасу) з 13 по 23 червня 2019 року.

Всього було опитано 2400 жителів України віком 18 років і старше, які мають право голосувати. Вибірка є репрезентативною за статтю, віком, регіоном і розміром населеного пункту. Допустима похибка не перевищує 2.0%. Коефіцієнт досяжності респондентів – 61.8%.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

5 Comments

  1. У мене є 4,2 га сільськогосподарської землі, чому я не можу її продати. Мої односельці продали її за бесцінь ( здали в аренду на 199 років) і отримали за 4,2 га -70 тис. гривен.

  2. Брехливые журнашлюхи, большинство граждан ПОДДЕРЖИВАЮТ снятие моратория с продажи земли, и я, как владелец пая тоже. В настоящее время олигархи выкупают за бесценок нащи земли, оформляя дарственные. Ситуация та же, что с ваучерами в 90-х, выкупили тогда заводы и предприятия за копейки.

  3. Все брехня кожен 2-й житель Тернопільщини хоче продати пай бо нема грошей на ліки і т.д., не вірте брехунам і балаболам, які самі не можуть а другим не дають, коли скинемо вже цю московську (жадних українців, евреїв, молдаван та інше,,,) владу яка паразитує на державі як нарост гнойний.

  4. Подобные референдумы и опросы, нужно проводить исключительно, между собственниками паев. Какое отношение, имеют все граждане Украины не имеющие с\х земель в собственности, к ее продаже? Особенно те, кто просрал в девяностые свои сертификаты на заводы, пароходы и т.д. за пачку маргарина!

  5. А яка може бути підтримка, бачачи як використовується, розпродається та розтринькується народне майно. Адже приватизація держмайна до цього часу не призвела до модернізації проданих заводів,та інших господарських комплексів. Приватизатори переважним чином перепродували отримане від держави, або доводили придбане майно до вкрай критичного стану. В Україні через це зникла нафтопереробка, хімічна промисловість, хімічне машинобудування, частково автомобілебудування тощо. Немає ефективності і з прдажем територіальних об”єктів. Земельний кадастр ведеться не на належному рівні. І у цей “казан” безвідповідального використангня народного добра, ще кинути і найдорожче, що лишилося у українців – Землю? Повне безглузддя. Влада, тобто “слуги народу”, мають показати здатність щодо забезпечення ефективного використання вже приватизованного та того, що приватизується, а після цього може отримати від народу і згоду на приватизації землі.

Back to top button
Close