Україна

Дружина бізнес-партнера Зеленського володіє готелем в анексованому Криму – ЗМІ

Лариса Чивуріна через кілька компаній, зареєстрованих на Кіпрі, володіє пансіонатом "Севастополь" у Ялті

Лариса Чивуріна, дружина редактора українського шоу “Ліга сміху” й бізнес-партнера Андрія Чивуріна, через кілька кіпрських компаній володіє готелем в анексованому Криму, порушуючи санкції Євросоюзу та України.

Про це повідомляє 1NEWS.

У схемі володіння готелем бере участь британська філія найбільшого в світі депозитарного американського банку Bank of New York Mellon (депозитарний банк не надає роздрібні фінансові послуги, але зберігає цінні папери клієнтів і управляє їхніми фінансовими активами – ред.). Тому кримський бізнес Чивуріної може порушувати й американські санкції.

Лариса Чивуріна через кілька компаній, зареєстрованих на Кіпрі, володіє пансіонатом “Севастополь” у Ялті. Ці ж компанії пов’язані з великою будівельно-девелоперською компанією “ТММ”, де Чивуріна обіймає посаду фінансового директора.

ТОВ “Пансіонат “Севастополь” був зареєстрований у російському реєстрі в серпні 2016 року і на 1% належить директору Віктору Лактіонову, а його інші 99% належать кіпрській TMM Real Estate Development Public Limited.

Ця компанія на 13,11% належить британській BNY (Nominees) Limited, зареєстрованої в Лондоні. Вона пропонує банківські та інвестиційні послуги і є дочірнім підприємством нью-йоркського The Bank of New York Mellon, Inc. – найбільшого в світі депозитарного банку.

У BNY Mellon “Настоящему времени” відповіли, що лише управляють активами від імені своїх клієнтів, але відмовилися коментувати питання, пов’язані з компанією “ТММ” і можливим порушенням санкцій.

Ще 86,88% TMM Real Estate Development Public Limited контролює інша кіпрська компанія TMM Holdings Limited. Решта порівну розділено між шістьма співробітниками української “ТММ”.

У той же час 99,5% акцій TMM Holdings Limited володіє та ж Лариса Чивуріна, а ще по 2,83% акцій контролюють заступник гендиректора української “ТММ” із правових питань Юрій Ісаєв, директор київського відділення “ТММ” Павло Числовський і головний інженер київської “ТММ” Володимир Устинов.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close