Україна

Dragon Capital купила виробника мінеральної води “Трускавецька”

Найближчим часом буде затверджена масштабна програма з розширення та модернізації виробничих потужностей підприємства, а також буде вибудувана потужна дистрибуційна функція, що має суттєво зміцнити позиції "Трускавецької" на ринку мінеральних вод України

Група компаній Dragon Capital завершила угоду з придбання 100% акцій групи компаній “Аква-Еко”, яка здійснює видобування, виробництво і реалізацію мінеральних природних вод під ТМ “Трускавецька”, у міжнародної групи компаній IDS Borjomi International.

Сума угоди не розголошується, – повідомляє 1NEWS.

“Глобальний тренд зміни настроїв споживачів у бік здорового способу життя у тандемі з багаторазово меншим споживанням мінеральної води на душу населення в Україні у порівнянні з іншими країнами Східної Європи дає підґрунтя стверджувати про великий потенціал розвитку сектору мінеральних вод України, – заявив гендиректор Dragon Capital Томаш Фіала.

Найближчим часом буде затверджена масштабна програма з розширення та модернізації виробничих потужностей підприємства, а також буде вибудувана потужна дистрибуційна функція, що має суттєво зміцнити позиції “Трускавецької” на ринку мінеральних вод України.

ПІІ ТОВ “Аква-Еко” (Трускавецький завод мінеральних вод) – підприємство, яке займається розливом мінеральних столових вод: ТМ “Трускавецька Аква-Еко”, “Трускавецька Кришталева” та “Трускавецька Заповідна”. Виробничі потужності розташовані у Трускавці. Відома з 1827 року “Трускавецька” є однією з найбільш впізнаваних та популярних мінеральних вод України завдяки своєму мінеральному складу та унікальним смаковим характеристикам.

Джерело: Dragon Capital

Back to top button