Україна

Dragon Capital купила два українські інтернет-видання

Сума угоди не розголошується

Фонд прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP, яким керує інвесткомпанія Dragon Capital, завершив угоду з купівлі контрольного пакету акцій компанії Treeum, що володіє порталами Finance.ua та Minfin.com.ua.

Сума угоди не розголошується, – інформує 1NEWS.

“Ми очікуємо зростання попиту на фінансові продукти, а компанія Treeum має хороші шанси скористатися цією ринковою можливістю. Treeum має значну ринкову експертизу і впізнаваність серед клієнтів, а також демонструє вражаючі темпи зростання. Ми раді можливості партнерства з такою сильною командою менеджерів та акціонерів”, – заявив керуючий директор, співголова напрямку прямих інвестицій в Dragon Capital Андрій Носок.

Зазначається, що Treeum управляє діловими медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua з сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць. Компанія заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенко у 2008 році.

Dragon Capital – одна з найбільших інвестиційних компаній України, заснована Томашем Фіалою у 2000 році у Києві. Компанія займається інвестиційно-банківськими та брокерськими послугами.

Джерело: Економічна правда

Останні новини

Back to top button