Україна

Dragon Capital купляє банк Новинського

АМКУ надав компанії відповідний дозвіл

Антимонопольний комітет дозволив групі інвесткомпаній Dragon Capital придбати контрольний пакет акцій “Юнекс Банку”, бенефіціарним власником якого є Вадим Новинський.

Про це йдеться у рішеннї АМКУ від 22 грудня, – інформує 1NEWS.

“Надано дозвіл компанії “Dragon Capital Investments Limited” (м. Нікосія, Кіпр) на придбання акцій акціонерного товариства “ЮНЕКС БАНК” (м. Київ, Україна), що забезпечує перевищення 50 відсотків голосів у вищому органі управління товариства”, – йдеться у рішенні Комітету

Група інвесткомпаній Dragon Capital Investments Limited (Нікосія, Кіпр) звернулась в АМКУ з проханням дозволити купити контрольний пакет акцій “Юнекс Банку”, бенефіціарним власником якого є Вадим Новинський.

Станом на третій квартал 2020 року, головний акціонер банку – компанія Withine Investments LTD ( 94,9% акцій). Кінцевий бенефіціар цієї компанії – політик і бізнесмен Вадим Новинський.

“Юнекс Банк” є членом Фонду гарантування вкладів фізосіб. За десять місяців 2020 року Юнекс Банк отримав 28,1 млн грн збитку.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Засновником і гендиректором є Томаш Фіала.

Джерело: Економічна правда

Back to top button