Україна

ДПСУ успішно використовує реєстр Оберіг


ДПСУ успішно використовує реєстр Оберіг

За три тижні прикордонники запобігли спробам незаконного перетину кордону з використанням підроблених документів.

Державна прикордонна служба України з середини лютого почала використовувати Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних, призовників і резервістів Оберіг, аби посилити протидію незаконному виїзду за кордон, про це повідомляє пресслужба Міноборони.

У результаті за три тижні прикордонники запобігли спробам незаконного перетину кордону з використанням підроблених документів.

Зазначається, що раніше для того, щоб підтвердити дійсність документів для виїзду за кордон, прикордонникам доводилося контактувати безпосередньо з представниками ТЦК і СП. Наразі інформацію з цього питання можна перевірити онлайн через реєстр Оберіг у кілька кліків.

За словами речника ДПСУ Андрія Демченко, прикордонники продовжують протидіяти спробам незаконного перетину кордону як на “зеленій” ділянці, так і в пунктах пропуску, де порушники намагаються використовувати підроблені документи, які давали би право на перетин кордону під час дії воєнного стану. Частина з них – це військово-облікові документи, начебто видані в територіальних центрах комплектування. Саме тому налагодження дієвого інформаційного обміну між реєстром Оберіг і базою даних Держприкордонслужби дозволяє інспекторам більш ефективно та швидко здійснювати перевірку таких документів.

Нагадаємо, на Закарпатті ДПСУ затримала ухилянтів.

Оберіг запущено: як він змінить мобілізацію

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали https://t.me/ua_1news та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button