Україна

ДПСУ продовжила можливість виїзду за внутрішніми паспортами

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

ДПСУ продовжила можливість виїзду за внутрішніми паспортами

Фото: facebook.com/DPSUkraine

Можливість перетину держкордону за внутрішніми українськими паспортами продовжено

Прикордонники продовжать здійснювати пропуск громадян України, у тому числі і за внутрішнім паспортним документом.

Держприкордонслужба продовжила можливість перетину державного кордону за внутрішніми паспортами. Це стосується всіх громадян, незалежно від областей, із яких вони виїжджають, повідомили у відомстві.

Зазначається, що під час воєнного стану українці не можуть швидко та своєчасно оформити закордонний паспорт.

“Саме через гуманітарні обставини та за раніше досягнутими домовленостями із сусідніми країнами співробітники прикордонного відомства здійснюватимуть пропуск громадян України, у тому числі і за внутрішнім паспортним документом. Це стосується всіх громадян, незалежно від областей, з яких вони прямують”, – уточнили прикордонники.

У відомстві нагадали, що виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта).

“В окремих випадках під час перебування за кордоном може виникнути гостра необхідність у наявності закордонного паспорта, що визначено законодавством країн, де українці планують перебувати, або під час поїздок між різними країнами. Тому радимо громадянам України враховувати різні ситуації та за можливості оформити собі закордонний паспорт ще до перетину кордону”, – наголосили у ДПСУ.

Нагадаємо, 17 квітня в Укрзалізниці повідомили про випадки висадки пасажирів без закордонних паспортів на кордоні.

У Держприкордонслужбі пояснили, що на кордоні вже немає авральної ситуації, тому пропуск громадян за внутрішніми документами більше не допускається. Винятки можуть стосуватися осіб із регіонів, де ведуться бойові дії.


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

 

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button