Україна

ДПСУ отримала понад 100 генераторів від Норвегії

[ad_1]
ДПСУ отримала понад 100 генераторів від Норвегії

Прикордонна служба активно співпрацює з Агентством радіаційної безпеки королівства.

Українські прикордонники отримали понад 100 генераторів від Норвегії. Про це 11 січня повідомили у ДПСУ.

Наголошується, що відомство “плідно співпрацює з Агентством з радіаційної безпеки Королівства Норвегії у сфері протидії РХБЯ загрозам”.

“Днями прикордонники отримали черговий пакет допомоги для забезпечення підрозділів охорони кордону, а саме – понад 100 генераторів”, – наголосили у прикордонній службі.

Раніше повідомлялося, що Норвегія відправила Україні 10 тисяч артилерійських снарядів калібру 155 мм.

Німеччина відправила в Україну потужні генератори


Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/ua_1news

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

One Comment

  1. Як же добре, що допомога надходить! Але чому ми так залежимо від інших? Сподіваюсь, це лише перший крок до вирішення проблеми.

Back to top button