УкраїнаЦікаве

Довічне для збоченців: депутати готують суворий закон

Депутати готують кардинальні зміни у законодавство.

sm-598c48db58caa-1

В Україні мають намір посилити покарання для зловмисників за наругу над малолітніми дітьми. Їх пропонується саджати за ґрати на довічний термін, – повідомляє  1News з посиланням на znaj.ua

Відповідний законопроект №7020 зареєстрували у Верховній Раді. Авторами законопроекту стали кілька народних обранців . Серед них позафракційні Дмитро Добродомов, Богдан Матківський і Олег Мусій, а також представник парламентської фракції “БПП” Андрій Антонищак.

Вони вважають, що на сьогоднішній день українське законодавство надто поблажливе до злочинців, які фігурують у кримінальних справах з формулюванням “за насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом щодо малолітньої особи”. Нардепи вважають, що справедливим покаранням для них має стати довічне ув’язнення.

Вони пропонують йпосилити відповідальність й за торгівлю немовлятами й запровадити аналогічний тюремний строк для обвинувачених. В цьому же законопроекті посягання на здоров’я людей під приводом релігійних віровчень “оцінюють” у 5 років позбавлення волі.

Народні обранці висловились за те, щоб злочинців саджали за ґрати на 15 діб за споювання дітей алкоголем. За умисне зараження неповнолітніх венеричною хворобою пропонують карати до 5 років позбавлення волі.

Новини за змістом

Загрузка...
Загрузка...
Close