Україна

Донецький суд зобов’язав “Укрзалізницю” сплатити “Сбербанку” борг у 68 мільйонів доларів

"Укрзалізницю" визнали правонаступником "Донецької залізниці"

Господарський суд Донецької області задовольнив клопотання виконавчої служби і визнав “Укрзалізницю” (УЗ), рейтинг якої зріс через реструктуризацію боргів, боржником у виконавчому провадженні по боргу Сбербанку (Україна) “Донецької залізниці” в 68 мільйонів доларів. Оскільки УЗ є правонаступника “Донецької залізниці”.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Finbalance.

27 липня УЗ заявляла, що українська “дочка” Сбербанку реструктуризувала її борги на суму близько 200 млн дол, що підлягають погашенню до кінця липня. Реструктуризація проведена на термін до 3 років з можливістю дострокового погашення.

У червні УЗ повідомила, що Велика палата Верховного Суду визнала її правонаступником ДП “Донецька залізниця” з дати держреєстрації акціонерного товариства – 21.10.2015. Як помічала УЗ, це означає, що УЗ буде зобов’язана погасити всі борги ДП “Донецька залізниця”, не отримавши при цьому від останнього ніякого майна в статутний капітал.

За даними УЗ, в ОРДЛО знаходиться більше 20 тис вантажних вагонів УЗ, майже 6 тис вагонів інших власників, майже 6 тис пасажирських вагонів і більше 300 локомотивів.

За попередніми оцінками, сума фінансових зобов’язань ДП “Донецька залізниця” перед кредиторами перевищує 6,5 млрд грн, в т.ч. перед Ощадбанком – 3,5 млрд грн, ВТБ Банком – 1,2 млрд грн.

Back to top button