Україна

До Києва вперше в історії приїхав міністр оборони Іраку

За результатами зустрічі міністрами оборони було підписано меморандум про взаєморозуміння між міністерством оборони України та міністерством оборони Республіки Ірак у сфері військового співробітництва

У Києві в рамках офіційного візиту в Україну делегації міністерства оборони Республіки Ірак, відбулися двосторонні переговори міністра оборони України Андрія Тарана та міністра оборони Республіки Ірак генерал-лейтенанта Джума Інад Саадун Аль-Джубурі.

Це перший в історії візит керівника оборонного відомства Республіки Ірак в Україну, передає 1NEWS.

“Варто зазначити, що це перший візит керівника оборонного відомства Республіки Ірак в Україну, який підкреслює прагнення до розвитку всебічного співробітництва в оборонній сфері та має на меті визначення пріоритетних напрямів двосторонньої співпраці у військовій та військово-технічній сферах”, – зазначили у Міноборони.

Повідомляється, що у рамках переговорів сторони підкреслили значний потенціал партнерства щодо обміну досвідом ведення бойових дій, співпраці за напрямом військової освіти. Також сторони обмінялись інформацією щодо стану безпекової ситуації в Україні та Республіці Ірак, та запевнили у підтримці сталого розвитку дружніх відносин між державами.

За результатами зустрічі міністрами оборони було підписано меморандум про взаєморозуміння між міністерством оборони України та міністерством оборони Республіки Ірак у сфері військового співробітництва.

“Підписання меморандуму надасть можливість продовжити взаємовигідне співробітництво між оборонними відомствами обох країн, посилити партнерські відносини та забезпечити реалізацію проектів у сферах, що становлять взаємовигідний інтерес”, – повідомили у міністерстві.

Джерело: УНН
Back to top button