Україна

До кінця року збитки столичного метрополітену становитимуть 600 млн грн

Київська підземка на кінець року отримає близько 600 млн грн збитку через перевезення пасажирів за заниженими тарифами. Про це повідомив голова Київського метрополітену Віктор Брагінський в інтерв’ю виданню «Ліга. Бізнес«, інформує 1News.

«Ми півроку працюємо з тарифом, який не покриває собівартість, дотацій немає, а держава не компенсує перевезення пільговиків. Тому чекаємо за підсумками року збиток на рівні 600 млн грн», — зазначив він.

За словами Брагінського, на сьогоднішній день собівартість однієї поїздки в столичному метро становить 5,65 грн. Ця сума включає в себе витрати на електроенергію, яка з 2015 року подорожчала на 400 млн грн для підприємства.

За його словами, на сьогодні тариф на проїзд в метро повинен складати не менше 6 грн, а навіть це без урахування оновлення поїздів, вагонів та будівництва нових станцій.

«З урахуванням інвестиційної складової, тариф сьогодні повинен бути 6,68 грн. Але це без урахування будівництва нових станцій та закупівлі рухомого складу. Такі витрати історично брало на себе місто», — сказав Брагінський.

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close