Україна

Журналістка повідомила про судовий позов від Дмитра Гордона. Його адвокат заперечує (виправлено)

Журналіст Дмитро Гордон подав до суду на свою колегу Яніну Соколову через інтерв’ю на її проекті «Рандеву» з лідером партії «5.10» Геннадієм Балашовим, яке відбулося в березні. Про це Соколова повідомила у Facebook.

«Дмитро Гордон подав до суду на мене і мій продукт Рандеву, який виходить на 5 каналі. Ми – відповідач 2 у позові. Після пана Балашова. Клас… Ціна питання: 1 мільйон гривень. Причина: зазіхання на його честь і гідність, ділову репутацію і т.д.» – зазначила вона.

Також Соколова розповіла, який момент інтерв’ю міг стати причиною подання позову.

«У ньому останній заявив що ніби-то пан Гордон і пан Смешко – є проєктами Віктора Медвечука і працюють в одній команді на користь кума Путіна. Акцентую: це було сказане ротом пана Балашова. Не мною, не у супровідній начитці. А саме гостем. Конфлікт між паном Балашовим і паном Гордоном – давня історія. І нехай чубляться, це їхнє право», – підкреслила вона.

Журналістка уточнила, що її інтереси погодився представляти російський адвокат Ілля Новіков.

Оновлено 8.07.2019: Представники Дмитра Гордона повідомили 1News, що інформація Яніни Соколової не відповідає дійсності і насправді він подав до суду на Геннадія Балашова, який був учасником програми “Рандеву”.

Адвокат Гордона Василь Рябченко під повідомленням Солокової залишив такий коментар: “Дмитро Ілліч (Гордон – ред.) реалізував гарантоване йому державою право на захист честі й гідності, звернувшись з позовом до суду. Відповідачем 1 є Балашов Г.В., як поширювач спірної інформації. Відповідачем 2, є ПІІ ТОВ “Телерадіокомпанія “НБМ” (5 канал), як власник доменного ім’я, на якому був розміщений відеоролик і текстова версія інтерв’ю. Таке коло Відповідачів встановлює ЦПК України та судова практика в категорії справ про захист честі й гідності. Вас, як відповідача, в позовній заяві не вказано! І дана справа жодного відношення до Вас не має”.

Також адвокат Гордона додав, що його клієнт не надавав згоди на розміщення його персональних даних, як громадянина України, на сторінці Соколової у Facebook, а саме: його домашньої адреси, номеру телефону та номеру облікової картки платників податків.

Гордон у своєму YouTube спростував, що збирається судитися з журналісткою.

“Шановна журналістко Яніно Соколова, я хочу порозумітися з вами офіційно, тому що виникла ситуація, яка вводить в оману численну аудиторію. Я зараз спробую довести, що я не верблюд, і сподіваюся, що мені це вдасться. Учора ви написали мені смс, що я подав на вас до суду, і просили, щоб я цього не робив. Я вам відразу перетелефонував і сказав, що я не подавав на вас у суд і не планую цього робити, бо в мене є правило: я ніколи не суджуся з журналістами. Я вважаю, що журналісти мають бути гарантами демократії в нашій країні”, – заявив він.

Журналіст підкреслив, що збирається покарати Балашова за брехню.

“Що за історія, власне, сталася. Є такий громадянин Балашов, який дозволив собі на мою адресу не просто некоректні, а брехливі, просочені наскрізь брехнею висловлювання. Вам в інтерв’ю на “5 каналі” й у себе у блозі він заявив, що я є агентом КДБ і агентом (голови політради “Опозиційної платформи – За життя” та кума президента РФ Володимира Путіна) Віктора Медведчука. Оскільки я ніколи не був і не є агентом КДБ, не знаю пана Медведчука взагалі і не є його агентом, я, звісно, вважав за потрібне звернутися до суду на пана Балашова, виставив йому два позови по мільйону гривень, і цього громадянина я просто порву в судах. Це перші позови до нього, він багато всього наговорив, і він дістане по заслугах…”, – зазначив Гордон.

Журналіст розповів, що спілкувався вчора із Соколовою особисто, і що його адвокат також намагався поговорити телефоном із редактором її програми.

Гордон зазначив, що Соколова виклала у відкритий доступ його особисті дані, але він не збирається щодо цього писати заяву в поліцію.

Tags
загрузка...

Related Articles

8 Comments

  1. гордон это жидовский ГОНДОН, это тварь недочеловек, он живой только потому что при власти уголовные фашистские жиды и шобла предателей возле них. ЯНИНА УМНИЦА, ЖЕНЩИНА С БОЛЬШОЙ БУКВЫ, ЧЕЛОВЕК, УВАЖЕНИЕ ТЕБЕ И БЛАГОДАРНОСТЬ ОТ УКРАИНЦЕВ, ДЕРЖИСЬ, МЫ ТВАРЕЙ ИСТРЕБИМ, ТАК УЖЕ БЫЛО И ТАК БУДЕТ !

  2. реакция Гордона предсказуема, как и его бездарная, полная пошлости газетенка под символическим названием “Бульвар”. Ему давно было бы пора задуматься о том, что он является могильщиком тех, у кого берет интервью. Впрочем, это уже совсем другая история…

  3. Цьому пихатому шарлатану ще з 90-х краще би на себе подивитися в дзеркало, ніж піаритися по судах, як остапнньою можливістю привернути до себе увагу.

  4. свинопаси у 2010 = 48,95% обрали єнакієвського зека, 2014 = 54,7% обрали баригу, тепер у 2019 = 73,22% обрали блазня президентом, тенденція збільшується з кожними виборами..
    йудєйі руллят, ґої стогнуть..

  5. Красуня, вы же ехидно улыбались, как бы соглашаясь? Я ни я и хата не моя?

  6. Єдиний випадок, коли з Балашовим можна погодитись… проект гордона з смешком ізначально був шит флюоресцентними нитками… відчувалась наявність потусторонніх впливів…

Back to top button
Close