Україна

Для танкістів ЗСУ пошиють спецкостюми, які захищатимуть бійців від вогню

Українським танкістам пошиють нові спецкостюми зі спеціальним захистом від вогню, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Сухопутних військ України.

“Головне завдання, яке стояло перед розробниками цього спецкостюма, надійно захистити танкістів від вогню. Спеціальний костюм виготовлений з арамідних тканин, інакше кажучи, самопогашається. Ця тканина не плавиться, має низьку теплопровідність і стабільний антистатик. Під впливом високих температур костюми стають щільними, утворюючи міцну поверхню, що забезпечує термічну ізоляцію шкіри”, – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, костюм повинен мати такі властивості, щоб в разі виникнення вогню танкіст за 10 секунд вибрався з бойової машини без опіків.

“Ми обов’язково врахуємо всі зауваження від наших танкістів, в наступному місяці завершаться тестування нового виробу”, – сказано в повідомленні.

Костюми танкісти будуть одягати під час виконання бойових завдань. Партію планують пошити в зеленому кольорі. Попередня вартість костюма – близько 6 тис. грн.

Крім захисного костюма для екіпажів бойових машин, військово-дослідні випробування пройшли вироби для пожежних підрозділів, зокрема, шоломи, маски і рукавички.

Відзначається, що ці вироби відповідають державним нормам із засобів індивідуального захисту і технічному регламенту Кабінету міністрів України.

 

 

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close