Україна

Для Сил спеціальних операцій України створено авіаескадрилью

У Вінницькій області для оперативного повітряного забезпечення діяльності Сил спеціальних операцій Збройних Сил України створена 35-та змішана авіаційна ескадрилья, передає 1NEWS з посиланням на Арміяінформ.

Зазначається, що ескадрилья підпорядкована безпосередньо 456-й бригаді транспортної авіації та оперативно командуванню Сил спеціальних операцій.

Ескадрилья побудована за стандартами НАТО, біля 80% чисельності складають військові 456-ї бригади, також вона включає штаб, що комплектується з інших частин.

Як заявив командир 35-ї ескадрильї Богдан Андрушко, з 2015 року в Україні сформована нова структура – Сили спеціальних операцій, які створювалась за натовськими стандартами, і за цими стандартами ССО повинні мати повітряну компоненту.

Відомо, що 8-9 січня новостворена ескадрилья братиме участь у перших цьогорічних польотах 456-ї бригади. Це будуть тренувальні польоти для підтримання навичок.

До кінця 2020 року на озброєння ескадрильї перебуватиме три типи авіаційної техніки – гелікоптери Мі-2 та Мі-8, а також літаки Ан-26.

Згодом в складі 35-ї ескадрильї також з’являться бойові гелікоптери Мі-24.

 

 

 

 

 

 

 

Останні новини

Back to top button