Україна

Для стаціонарного лікування хворих на коронавірус задіють немедичні заклади

Уряд України працює над розгортанням ліжок у немедичних закладах у Києві, Одесі та на Донеччині. Така інформація була озвучена під час наради у президента України, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу президента.

За даними прес-служби, додатково проведено інвентаризацію ліжок інститутів Національної академії медичних наук та лікарень “Укрзалізниці”. Міністерство охорони здоров’я розглядає ці ліжка для використання в ургентних ситуаціях, які потребують негайних дій чи відповіді.

Міністерство охорони здоров’я доповіло, що проводить ліцензування підприємств, які виробляють необхідний кисень для забезпечення лікарень. Нині в Україні 15,5 тисяч ліжок у лікарнях забезпечені киснем, майже 7,5 тисяч – вільні.

“Мене турбує високий показник завантаженості ліжок у медичних закладах. Цього місяця Національна служба здоров’я України законтрактувала додатково 23 лікарні. За умови зростання кількості хворих ми маємо бути впевнені, що є достатньо ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях”, – сказав президент Володимир Зеленський.

 

 

Останні новини

Back to top button