Україна

Для роботи в реверсному режимі Укртрансгаз модернізував п’ять компресорних станцій

АТ “Укртрансгаз” модернізував 5 компресорних станцій для роботи у реверсному режимі, інформує 1NEWS з посиланням на пресслужбу Укртрансгазу.

“В рамках підготовки до опалювального сезону 2019/2020 Укртрансгаз завершив модернізацію п’яти компресорних станцій (КС) для роботи в реверсному режимі. Це дає можливість, у випадку часткової чи повної зупинки транзиту, забезпечувати безперебійне газопостачання для українських споживачів східних і південних регіонів шляхом транспортування блакитного палива з європейських країн і з ПСГ на заході України”, – йдеться у повідомленні.

На компресорних станціях «Хуст», «Богородчани», «Гусятин», «Бар», «Олександрівка» побудовано нові обв’язки, за рахунок яких вдалось розширити можливості ГТС для оперативного перерозподілу газових потоків та оптимізувати технологічні витрати газу при роботі станцій в реверсі.

Укртрансгаз впровадив всі необхідні технічні і регламентні рішення для створення надійної реверсної схеми, вона готова до функціонування в штатному режимі і може бути активована відразу при необхідності.

 

 

 

Останні новини

Back to top button