Україна

Для бюджетних установ суттєво знижено ціну на газ

Кабінет міністрів України знизив ціну на газ, що відпускається в рамках спеціальних зобов’язань (PSO) для опалення і гарячого водопостачання (ГВП) бюджетних установ на 22% — з 7907,2 гривні до 6177,5 гривні за 1 тис. куб. м (без транспортування і ПДВ), інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні в Києві в середу.

Крім того, Кабмін знизив ціну на газ, що відпускається в рамках PSO і використовуваний для виробництва електроенергії на 6,3% — з 7907,2 гривні до 7413 гривні.

Цим же документом уряд включив «Приватбанк» до переліку банків, в яких можуть відкриватися рахунки зі спеціальним режимом використання при постачанні газу по PSO.

 

 

Теги

Схожі статті

Загрузка...

3 thoughts on “Для бюджетних установ суттєво знижено ціну на газ”

  1. Ну то й що з того, коли місцева влада на догоду місцевим монополістам вже підвищила тариф на тепло з першого ж дня початку опалювального сезону. «Начальник управління економіки міськради Андрій Паливода, наголошує, що відповідно до чинного законодавства без ухвалення рішення про підняття тарифу міськраді довелося б сплатити підприємству-теплопостачальнику різницю в тарифах. А це, вважає чиновник, – непосильне навантаження для міського бюджету.» Брехня! Бо центральна влада вже спрямувала великі кошти в місцевий бюджет на розвиток самоврядування, з якого і треба цій місцевій владі компенсувати цю різницю за тепло для населення, а не перекладати забаганки бізнесменів на плечі мешканців. Так ще і згідно інформації на сайті міськради вона перевиконала бюджет, і має тепер додаткові надходження в 5,7 мільйонів гривень на збільшення фінансування місцевих програм. Всі затрати від своєї діяльності бізнес структура ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” повинна була компенсувати з рахунків власного прибутку на власні забаганки, а не черговим підвищенням тарифів. Якби цей бізнес не був прибутковим, то ці ділки вже давно би від нього відмовились. А так – є можливість богувати і далі за рахунок населення. Згідно чого всі підвищення тарифу на тепло за вимогами бізнес структур ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” – злочинно необґрунтовані лиш на догоду корумпованості влади та їх бізнес інтересам з місцевими баригами. Вони ж усі мешкають в окремих котеджах з власним автономним опаленням, а всі інші мешканці повинні оплачувати їх забаганки.

    1. Для уточнення, це місто Кропивницький, (колишній Кіровоград), де всі місцеві офіційні структури так і залишаються всі під вивіскою як «кіровоградські».

  2. А ось в м.Кропивницький ( колишній Кіровоград) своє бачення:
    «Начальник управління економіки міськради Андрій Паливода, наголошує, що відповідно до чинного законодавства без ухвалення рішення про підняття тарифу міськраді довелося б сплатити підприємству-теплопостачальнику різницю в тарифах. А це, вважає чиновник, – непосильне навантаження для міського бюджету.» Брехня! Бо центральна влада вже спрямувала великі кошти в місцевий бюджет на розвиток самоврядування, з якого і треба цій місцевій владі компенсувати цю різницю за тепло для населення, а не перекладати забаганки бізнесменів на плечі мешканців. Так ще і згідно інформації на сайті міськради вона перевиконала бюджет, і має тепер додаткові надходження в 5,7 мільйонів гривень на збільшення фінансування місцевих програм. Всі витрати від своєї діяльності бізнес структура ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” повинна була компенсувати з рахунків власного прибутку на власні забаганки, а не черговим підвищенням тарифів. Якби цей бізнес не був прибутковим, то ці ділки вже давно би від нього відмовились. А так – є можливість богувати і далі за рахунок населення. Згідно чого всі підвищення тарифу на тепло за вимогами бізнес структур ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” – злочинно необґрунтовані лиш на догоду корумпованості влади та їх бізнес інтересам з місцевими баригами. Вони ж усі мешкають в окремих котеджах з власним автономним опаленням, а всі інші мешканці повинні сплачувати їх забаганки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Close