Україна

Дизайнер розповіла про найкращі варіанти вбрання для святкування Нового 2019-го року

Новий 2019 рік за китайським календарем пройде під знаком Жовтої Земляної Свині, тому для його святкування треба обирати вбрання з відтінками жовтого, а також золоті прикраси. Про це розповіла дизайнер Анастасія Декомба, коментуючи наближення новорічних свят, передає 1NEWS, посилаючись на УНІАН.

Відповідно, головний колір – золотий – це паєтки, золото, парча. Але головне – не переборщити. Адже неважливо, який в моді колір, важливо, який колір пасує в першу чергу вам. Можна взяти гарний позолочений аксесуар або біжутерію з золота, але це має личити саме вам”, – зазначила дизайнер.

Також, за її словами, вибір вбрання буде залежати від дрес-коду вечірки.

“Якщо наприклад хтось святкує вдома у великій компанії, то можна одягати і костюми свинок, зараз є модні комбінезони зі свинками. Свинка любить затишок і веселощі”, – пояснила Декомба.

На питання, які вбрання завжди будуть актуальними, дизайнер відповіла: “Маленька чорна сукня з красивою золотою брошкою. Зараз дуже багато красивої золотої біжутерії. Якимось аксесуаром, красивим обручем, брошкою, сережками можна розбавити чорну сукню”.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close