Україна

Директор гірськолижного курорту олігарха Коломойського зібрався балотуватися в Президенти України

Народний депутат України (позафракційний), відомий як директор гірськолижного курорту «Буковель» Олександр Шевченко заявив про намір брати участь у виборах Президента України у 2019 році.

нардеп Олександр Шевченко

«З символічного для кожного з українців місця, з Чернечої гори в Каневі, Олександр Шевченко звернувся до всіх українців. Розповів про своє рішення брати участь і перемагати на виборах президента України у 2019 році», – йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці Шевченка у Facebook.

В повідомленні зазначається, що нардеп розробив програму під назвою «Країна гідності та правди», яка передбачає розбудову України як країни гідності громадянина у своїй державі, гідності України в світі, як країни правди і справедливості, модерної заможної розумної держави, яка об’єднає нас всіх на славу України задля гідного майбутнього наших дітей.

«Прийшли такі часи, що недіяння є найгіршим, що може бути. Сотні зустрічей, тисячі людей, які підходили до мене, й казали, що необхідні зміни, що треба діяти, що набутий досвід в розбудові успішної «країни Буковель» зобов’язує діяти», – розповів Олександр Шевченко.

Також у повідомленні зазначається, що зустрітися з нардепом можна влітку чи восени на території курорту «Буковель».

Олександр Шевченко український бізнесмен, засновник та колишній директор гірськолижного курорту «Буковель», народний депутат України 7-го та 8-го скликань. Член Політичної партії «Українське об’єднання патріотів-УКРОП» (партію пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським).

Раніше повідомлялось, що Національний банк України програв екс-власникам Приватбанку в Київському апеляційному господарському суді і не зможе забрати у них курорт “Буковель”.

У жовтні 2017 року Національний банк України заявляв, що Приватбанк має виставити на продаж непрофільні для себе активи: гірськолижний курорт «Буковель» (Івано-Франківська область), будівлю телеканалу «1+1» в Києві і літаки авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України».

Back to top button