Україна

“Динамо” здобуло нічию у поєдинку Ліги Чемпіонів з “Бешикташем”

КИЇВ. 28 вересня. УНН. Київське “Динамо” в гостях на “Vodafone Arena” зіграло в нічию 1:1 у матчі другого туру Ліги Чемпіонів групи В проти чемпіона Туреччини “Бешикташа”, передає кореспондент УНН.

Перша половина поєдинку пройшла за переваги турків. Команда Шенюла Гюнеша з початку гри вела себе агресивно, частіше володіючи м’ячем та завдавши більшої кількості ударів по воротар Артура Рудька, котрий вийшов у стартовому складі замість Олександра Шовковського. Як наслідок “Бешикташ” пішов на перерву в ранзі лідера.

На 28 хвилині кияни припустилися чергової в матчі обрізки в центрі поля. Півзахиснику Микиті Корзуну, який змінив на полі травмованого Віталія Буяльського, прийшлося за допомогою підкату з порушенням правил на підступах до карного майданчику — зірвати небезпечну атаку “чорних орлів”. Штрафний удар з близької відстані реалізував 33-річний португалець Рікарду Куарежма — 1:0.

На початку другого відрізку кияни почали частіше перебувати на чужій половині поля, але серед моментів був лише дальній удар Дениса Гармаша з яким впорався воротар “Бешикташа”. “Динамівці” досягли бажаного на 65 хвилині, коли Андрій Ярмоленко заробив штрафний удар — подачу Сергія Рибалки замкнув своїм першим дотиком у грі Віктор Циганков.

Другий тайм пройшов за переваги “біло-синіх”, але під завершення матчу А.Ярмоленко не зумів реалізувати гольову нагоду — 1:1.
Варто відзначити, що до минулого сезону “Динамо” виграло тільки 4-ри з 31 поєдинку на груповому етапі Ліги Чемпіонів.
Нагадаємо, що після двох зустрічей “Динамо” має в активі одне очко, а “Бешикташ” — 2.